O nas

Firma Akademia Drewna specjalizuje się w montażu stolarki zewnętrznej. Montujemy tarasy drewniane i kompozytowe, wykonujemy też drewniane elewacje, zadaszenia tarasów oraz małą architekturę ogrodową. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Warszawy i okolic oraz powiatu koszalińskiego. Nasza wiedza teoretyczna zdobyta podczas pięcioletnich studiów na Wydziale Technologii Drewna w Warszawie poparta jest bogatym doświadczeniem praktycznym. Dowodem na to są liczne realizacje oraz nieustannie powiększające się grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i ofertą.

Jako jedyna firma w Warszawie oferujemy maszynowe malowanie drewna!

Jak uzyskać najwyższej jakości jednolitą powłokę i równomierny kolor pomalowanego elementu bez śladów włosia po pędzlu? Potrzebny jest odpowiedni sprzęt, doświadczenie i umiejętności. Tym wszystkim dysponujemy w Akademii Drewna. Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej usługi maszynowego malowania desek tarasowych i elewacyjnych. Wystarczy złożyć zapytanie poprzez formularz kontaktowy!

Nasi partnerzy:

W celu oferowania kompleksowych usług z zakresu stolarki zewnętrznej, budowy tarasów i montażu elewacji drewnianych nawiązaliśmy owocną współpracę z wiodącymi firmami o nienagannej reputacji, które cechuje profesjonalizm, kompetencja i uczciwość.